Znajdź klucz do promocji swojego biznesu! Konferencja marketingowa dla PrzedsiębiorcówMuzeum Śląskie w Katowicach - 27 kwietnia 2016, godz.: 14:00

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

Praktyczna wiedza

Zyskujesz praktyczną wiedzę z zakresu marketingu – do zastosowania od zaraz!

Najnowsze trendy

Otrzymujesz najnowsze trendy w pigułce wraz z komentarzem doświadczonych marketingowców – ekspertów w branży!

Pomoc

Dowiesz się, jak unikać popularnych błędów i pomyłek!

O konferencji Key-Words

KTO: Silence! & MOMA
GDZIE: Muzeum Śląskie w Katowicach
KIEDY: 27 kwietnia 2016
GODZINA: 14:00
CENA do 5.04.2016: 60 zł brutto/os
CENA do 26.04.2016: 80zł brutto/os
CENA 27.04.2016: 100zł brutto/os

To już druga edycja Konferencji Key-Words, która jest spotkaniem specjalistów w dziedzinie marketingu (internetowego i tradycyjnego) z przedsiębiorcami, menadżerami zarządzającymi działami marketingu, osobami, które aktywnie planują działania marketingowe w firmach. Jej nadrzędnym celem jest informowanie oraz dyskutowanie o najnowszych trendach i efektywnych rozwiązaniach w zakresie marketingu oraz e-marketingu. Udział w konferencji pozwala na pozyskanie dawki wiedzy, możliwej do natychmiastowego wykorzystania w bieżących działaniach reklamowych. Jednocześnie to doskonała okazja do nawiązania nowych, cennych kontaktów biznesowych.

  • Wiedza ekspercka
  • Trendy
  • Praktyczne wskazówki
  • Case Study

O Prelegentach

Uploaded image

Marcin Janowski

Wykładowca akademicki, doradca, konsultant z zakresu E-PR, oraz Komunikacji w Social Media. Obecnie prowadzi własną agencję SPACE PR, której główną specjalnością jest zarządzanie wizerunkiem w Internecie, wykorzystanie Social Media w komunikacji oraz w zarządzaniu wizerunkiem. Przewodniczący Śląskiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.
Uploaded image

Monika Śleziońska

Marketingowiec z 15-letnim doświadczeniem – korporacyjnym i agencyjnym. Współwłaścicielka i strateg katowickiej agencji marketingu zintegrowanego MOMA. W ramach marketingowej obsługi firm doradza zarządom w kwestach strategicznych i edukuje zespoły pracownicze w obszarach związanych z komunikacją marketingową.
Uploaded image

Marta Cala-Sturzbecher

Współwłaścicielka agencji MOMA, specjalizującej się w zintegrowanej komunikacji marketingowej i marketingu strategicznym. Specjalistka ds. public relations z 10-letnim doświadczeniem. W agencji odpowiedzialna za planowanie i realizację działań z obszaru media relations, content marketingu i personal brandingu. W działaniach na rzecz klientów występuje w roli rzecznika prasowego.
Uploaded image

Dagmara Szkudlarek-Nowatkowska

Specjalista ds marketingu i PR. Już od 2007 roku realizuje projekty z zakresu szeroko pojętej kreacji reklamowej, obejmujące działania tj. media relations, branding, copywriting, event marketing. Obecnie w firmie Silence! zajmuje się promocją osób i marek w Internecie. Swoją wiedzą dzieli się także jako trener, wspierając przedsiębiorców m. in. w ramach realizowanego przez GARR projektu: „FaceIT .
Uploaded image

Grzegorz Skiera

Specjalista ds e-marketingu. Założyciel firmy Silence! realizującej szeroko zakrojone kampanie reklamowe w Internecie. Działaniami z zakresu marketingu internetowego zajmuje się już od 2004 roku. Szkoleniowiec i trener. Swoją wiedzą dzieli się współpracując przy projektach realizowanych przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej, a także GARR (projekty tj. Akademia Przedsiębiorczych; FaceIT – kompleksowy program warsztatów i doradztwa z e-marketingu).
Uploaded image

Joanna Poczęsna

Specjalista ds. marketingu. Realizuje kampanie reklamowe na Facebooku w oparciu o nowoczesne metody i narzędzia. Jednocześnie wspiera działania marketingowe Silence! planując i wdrażając elementy marketingu treści. Aktywnie współpracuje z portalami branżowymi tj.: bankier.pl, marketerplus.pl, publikując artykuły eksperckie dotyczące zagadnień z zakresu e-marketingu.

Tematy wystąpień

Patroni Medialni

Zapisz się na konferencję

Muzeum Śląskie w Katowicach → 27 kwietnia 2016 godz. 14:00
cena: do 5.04.2016 - 60 zł brutto/os → do 20.04.2016 - 80zł brutto/os → 27.04.2016 - 100zł brutto/os

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij